مدل ناخن عروس,فرنچ دیزاین فشن زنانه دخترانه 2015

مدل ناخن زدن عروس 93,مدل لاک ناخن,مدل دیزاین لاک فرنچ دخترانه

جدیدترین مدلهای طراحی ناخن با لاک

جدیدترین مدلهای طراحی ناخن با لاک

جدیدترین مدلهای طراحی ناخن با لاک


 

طراحی لاک ناخن

همراه با شما هستیم تا  ۳ طرح زیبای راه راه ,  آبنبات چوبی و طرح زمستان برای لاک ناخن را به شما آموزش دهیم.

 

طراحی روی ناخن 2 آموزش تصویری 3 طرح جدید برای لاک ناخن

طراحی لاک ناخن

اولین طرح , طرح راه راه است که برای کشیدن آن به دو رنگ لاک ناخن طلایی و سبز و دو رنگ لاک طراحی سفید و قرمز احتیاج دارید.ابتدا طبق شکل یک لایه  لاک طلایی را به شکل اریب روی ناخن تان بزنید و سپس با لاک طراحی قرمز که سر نازک تری نسبت به لاک معمولی دارد دو طرف لاک طلایی خط باریکی طبق شکل بکشید.

طراحی روی ناخن 3 آموزش تصویری 3 طرح جدید برای لاک ناخن

طراحی لاک ناخن

با لاک سبز و لاک طراحی سفید و دوباره لاک طلایی بقیه ردیف ها را یکی در میان و مطابق شکل بکشید.اگر لاک طراحی ندارید میتوانید با یک قلموی سر نازک که در لاک معمولی میزنید خط های باریک را بکشید.

 

طراحی روی ناخن 4 آموزش تصویری 3 طرح جدید برای لاک ناخن

طراحی لاک ناخن

 

این طرح لاک ناخن طرح آبنبات چوبیست که برای کشیدن آن به دو رنگ لاک سفید و قرمز احتیاج دارید.اگر قلموی لاک شما سر پهنی دارد از یک قلموی آرایشی سر نازک برای کشیدن این طرح استفاده کنید.

طراحی روی ناخن 5 آموزش تصویری 3 طرح جدید برای لاک ناخن

طراحی لاک ناخن

ابتدا طبق شکل بالایی با لاک قرمز یک خط هلال تا نیمه بکشید و برای کامل کردن آن به شکل پایینی نگاه کنید که یک نیم هلال دیگر زیر قبلی بکشید و آنها را بهم مطابق شکل وصل کرده درون آن را با لاک قرمز پرکنید.

طراحی روی ناخن 6 آموزش تصویری 3 طرح جدید برای لاک ناخن

طراحی لاک ناخن

همین کار را تکرار کنید با این تفاوت که هلال ها باید یکی در میان سفید و قرمز باشد.یعنی باید درون هلال بعدی را خالی بگذارید و بعد با لاک سفید آن را پر کنید و به همین ترتیب طبق شکل ادامه دهید.

طراحی روی ناخن 7 آموزش تصویری 3 طرح جدید برای لاک ناخن

طراحی لاک ناخن

 

طرح زمستان یک طرح نیمه فانتزی شیک است که مناسب همین فصل میباشد.یک لاک ناخن آبی تیره و یک لاک طراحی سفید نیاز دارید.باز هم یادآوری میکنم که اگر لاک طراحی ندارید میتوانید از لاک معمولی استفاده کنید ولی از یک قلموی نازک تر برای کشیدن طرح استفاده کنید.

طراحی روی ناخن 8 آموزش تصویری 3 طرح جدید برای لاک ناخن

طراحی لاک ناخن

 

ابتدا روی ناخن هایتان را کامل لاک آبی بزنید و بگذارید خشک شوند.سپس با لاک سفید و قلموی نازک مطابق شکل سه خط نازک بهم چسبیده از گوشه ناخن تان بکشید.

طراحی روی ناخن 9 آموزش تصویری 3 طرح جدید برای لاک ناخن

طراحی لاک ناخن

سپس از هر شاخه  دو خط کوچک رو به بیرون مانند شکل بالایی بکشید و برای کامل کردن آن دو خط کوچک دیگر پایین خط قبلی بکشید.طرح زمستان کامل است.از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

منبع زیبا زن

  
نویسنده : ساز ; ساعت ۱:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/۱٠
تگ ها :

لینکستان